FİMO Başlangıç Seviye Kukla ve Karakter Atölyesi

by Şahin Dirican

FİMO  ile yaratıcılığınızı hareketlendirin. Karakterlerini, hediyelerini kendilerine özgün yapmak isteyenler  bu atölyemizi kaçırmamalılar. Fotoğrafçılar, özellikle kurgu  ve stop motion ile ilgilenenler, modellemeler ile fotoğraflarınıza daha özgün, fotoğraflayacağınız  modeli kendiniz yapmak isterseniz kukla yapım atölyemiz başlıyor.

[tab]
[tab_item title=”Kimler için”] El becerisini geliştirmek, kurgusal projelerde modellerini hazırlamak isteyenler,yaratıcılığını geliştirmek isteyenler için[/tab_item]
[tab_item title=”Detaylar ve Kayıt”]
Eğitmenler: Nihan Sönmez

Tarih: 11-13 Haziran 2014/Cuma Saat: 18:00-21:00

Katılım Bedeli : 100 TL ( Malzemeler Dahil)

Eğitimimiz en az 6 en çok 10 kişi ile yapılacaktır.

Online Rezervasyon için tıklayınız [/tab_item]
[tab_item title=”Nihan Sönmez”]Nihan Sönmez 213x300 FİMO Başlangıç Seviye Kukla ve Karakter Atölyesi1988 yılında Ankara’da doğan Nihan Sönmez, çocukluğundan bu yana şehrin griliğine inat hayatını sanatla renklendirmeye, yeni şeyler deneyip üretmeye odaklanmıştır.   Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlamış; çocuk ve ergen psikolojisi, gelişimsel bozukluklar ve psikolojik değerlendirme konusunda eğitimler almıştır. Bir yandan BÜ Gelişim Departmanı kapsamında çocuklar ile çalışmaya devam etmektedir.   Alanının yanısıra sanatla uğraşmaya devam etmiş, Boğaziçi Üniversitesi bünyesindeki başarılı sanatçılardan fotoğrafçılık, resim, karikatür, heykel ve seramik alanlarında aldığı eğitimi başarıyla tamamlayarak Güzel Sanatlar Sertifikası almaya hak kazanmıştır.   Polimer kille tanışmasıyla sanatsal ve hobi çalışmalarını geliştirmiş, kendi tasarımlarını yapmaya başlamıştır. Son yıllarda karakter tasarımı, kukla, figür ve minyatür heykel çalışmalarına odaklanmıştır. 2014 yılından itibaren FIMO polimer killerinin Türkiye distribütörü olan Kemerburgaz AŞ için çalışmaya başlamıştır ve FIMO için projeler üretip eğitimler vermeye devam etmektedir.

[/tab_item]
[/tab]

Related Articles

Leave a Comment