Lotus Sanat’ta Eğitim

Bilginin paylaşıldıkça, deneyimin ise çalıştıkça çoğalıp, gelişeceğini düşünüyoruz.
Deneyimli ekibimizle ve kurumsal yapımızla;

atölyeleri, seminerleri düzenliyoruz.

Siz de;

Dünyayı sanatın aydınlığı ile görmek, dinlemek, anlamak istiyorsanız
Yaratıcılığınızı geliştirmek, dünyanızı sanatın zengin diliyle güzelleştirmek istiyorsanız
Güzelin peşindeki yolculuğumuzda bize katılmak isterseniz
sizi de Lotus Sanat’ın içtenlikli, dostça dünyasına bekleriz.

Kurumsal Eğitimler:

Bireysel eğitimlerimizin yanı sıra kurumlar, firmalar için de özel eğitimler düzenliyor ve kulüplere danışmanlık yapıyoruz.

Nikon DSLR Kullanım Atölyesi (Ücretsiz)

Fotoğrafçılığa iyi bir başlangıç yapacağı doğru fotoğraf kursunu arayanlar Nikon kullanıcıları için Online Atölye.

Canon DSLR Kullanım Atölyesi

Fotoğrafçılığa iyi bir başlangıç yapacağı doğru fotoğraf kursunu arayanlar Canon kullanıcıları için Online Atölye.

Temel Fotoğraf Atölyesi

Temel Fotoğraf Atölyesi; fotoğraf öğrenmeye iyi başlangıç yapmak isteyenler için hazırlandı, az sayıda katılımcıyla ve interaktif olarak yürütülüyor.

Pratik Fotoğraf Atölyesi

Pratik fotoğraf atölyesi ile fotoğrafçılığa hızlı ve iyi bir başlangıç yapın, fotoğraf kursu aramayı bırakın!

Fotoğrafçılığa Giriş Atölyesi (Uygulamalı)

Fotoğraf makinasını doğru ve verimli kullanmayı öğrenebileceği en iyi fotoğraf kursunu arayanlar için benzersiz bir Fotoğrafçılığa Giriş Atölyesi.

Uzun Dönemli Fotoğraf Atölyesi (3 Ay)

Uzun dönemli fotoğraf atölyesi gruplarında fotoğraf bilgi ve deneyimini rehberliğimizde geliştirmek isteyen arkadaşlarımızla projeler yürütüyoruz.

Landscape Fotoğrafçılığı Atölyesi

Ülkemizin önde gelen doğa fotoğrafçılarından ve fotoğraf eğitmenlerimizden, National Geographic ve Atlas Dergisi fotoğrafçısı Ali İhsan Gökçen ile Landscape Fotoğrafçılığı Atölyemiz başlıyor.

Nikon School Lotus Sanat’ta

Nikon School Eğitimleri, Lotus Sanat’ta, tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Fotoğraf Uygulama Atölyesi

Uygulamalar yaparak fotoğraf makinasını tanımak ve doğru biçimde kullanmaya başlamak isteyenler için fotoğraf uygulama atölyesi düzenliyoruz

Photoshop ’a Giriş Atölyesi (Fotoğrafçılar için)

Dijital fotoğraf çekenlerin vazgeçilmezi Photoshop ’u öğrenmek isteyen fotoğrafçılar için özenle hazırladık, uygulamalarla öğretiyoruz.

Dijital Fotoğraf Atölyesi (Kampanyalı)

Dijital Fotoğraf Atölyesi ile yeni başlayanlara; fotoğraf makinasını iyi kullanabilme ve temel fotoğrafçılık bilgilerini öğretmeyi öncelikli hedef olarak aldık.

Belgesel Fotoğraf Atölyesi

Fotoğraf; belgeler, anlatır, gösterir, çarpar, unutturmaz!
Belgesel Fotoğraf Atölyesi yeni grubu; fotoğraflarıyla çağını belgeleyen, gerçek öyküler anlatan, unutturmayan afrodisyas_12fotoğrafçılardan olmak isteyenler için başlıyor.

Düğün Fotoğrafçılığı Atölyesi

Model çiftimizle uygulama çekimleri yapacağınız, teorik altyapınızı ve perspektifinizi geliştireceğiniz atölyemizde düğün fotoğraflarına özgü Photoshop işlemlerini de öğreneceksiniz.

FİMO Başlangıç Seviye Kukla ve Karakter Atölyesi

FİMO  ile yaratıcılığınızı hareketlendirin. Karakterlerini, hediyelerini kendilerine özgün yapmak isteyenler  bu atölyemizi kaçırmamalılar. Fotoğrafçılar, özellikle kurgu  ve stop motion ile ilgilenenler, modellemeler […]

Fimo Figür Atölyesi

FİMO  ile yaratıcılığınıza boyut kazandırmak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu etkinliğimiz tam da size göre. Karakterlerini, hediyelerini kendilerine özgün [...]

Lightroom’da Fotoğraf Düzenleme Atölyesi

Lightroom ’da Fotoğraf Düzenleme Atölyesi ile fotoğraflarınızı paylaşmak ve baskıya hazırlamak için kendiniz işlemeye başlayacaksınız.

Fotoğrafçılar için Temel Kampçılık Semineri

Temel Kampçılık semineri, doğada yapılacak her türlü aktivite sırasında veya özellikle yapılacak bir kamp için gerekli tüm temel bilgileri içerir.

Fotoğraf Kültürü Semineri

Fotoğraf Kültürü Seminerinde amaç; fotoğrafı üretimine etki eden kuramsal yönüyle birlikte ele almak,fotoğrafçıyı fotoğraf üzerine düşünmeye yönlendirmektir

Nezih Yeşilnil Müzik Atölyesi

Uluslararası usta sanatçımız Nezih Yeşilnil, Lotus Sanat'ta; • gitar, • bas gitar, • kontrabas, • genel müzik teorisi, • repertuar [...]

Göstergebilimine Giriş Semineri

Görsel sanatlarla ve yaşadığı dünyadaki imgelerin anlam ve kökenlerine ilgi duyan herkes için yararlı olacak bir seminer hazırladık. Bu seminerimizle; […]

Fotoğrafın Karakteri ve …(Tuna Akçay)

Fotoğrafın karakteri tartışılacaktır ve karakterli, başarılı karelerden örnekler gösterilip belirgin özellikler ön plana çıkartılacaktır.