Fimo Figür Atölyesi

by Şahin Dirican

FİMO  ile yaratıcılığınıza boyut kazandırmak ister misiniz?

Cevabınız evet ise bu etkinliğimiz tam da size göre. Karakterlerini, hediyelerini kendilerine özgün yapmak isteyenler  bu atölyemizi kaçırmamalılar. Fotoğrafçılar özellikle kurgusal fotoğraf  ile ilgilenenler, özgün  modellerinizi kendiniz yapmak isterseniz, kukla yapım atölyemiz öncesinde bu eğitimi tavsiye ederiz.

El becerisini geliştirmek, kurgusal projelerde modellerini hazırlamak isteyenler, yaratıcılığını geliştirmek isteyenler için

Eğitmenler: Nihan Sönmez

Tarih: 4 Haziran 2014/Cuma Saat: 18:00-21:00

Katılım Bedeli : 50 TL ( Malzemeler Dahil)

Eğitimimiz en az 6 en çok 10 kişi ile yapılacaktır.

Online Rezervasyon için tıklayınız

Nihan Sönmez 213x300 Fimo Figür Atölyesi1988 yılında Ankara’da doğan Nihan Sönmez, çocukluğundan bu yana şehrin griliğine inat hayatını sanatla renklendirmeye, yeni şeyler deneyip üretmeye odaklanmıştır.   Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlamış; çocuk ve ergen psikolojisi, gelişimsel bozukluklar ve psikolojik değerlendirme konusunda eğitimler almıştır. Bir yandan BÜ Gelişim Departmanı kapsamında çocuklar ile çalışmaya devam etmektedir.   Alanının yanısıra sanatla uğraşmaya devam etmiş, Boğaziçi Üniversitesi bünyesindeki başarılı sanatçılardan fotoğrafçılık, resim, karikatür, heykel ve seramik alanlarında aldığı eğitimi başarıyla tamamlayarak Güzel Sanatlar Sertifikası almaya hak kazanmıştır.   Polimer kille tanışmasıyla sanatsal ve hobi çalışmalarını geliştirmiş, kendi tasarımlarını yapmaya başlamıştır. Son yıllarda karakter tasarımı, kukla, figür ve minyatür heykel çalışmalarına odaklanmıştır. 2014 yılından itibaren FIMO polimer killerinin Türkiye distribütörü olan Kemerburgaz AŞ için çalışmaya başlamıştır ve FIMO için projeler üretip eğitimler vermeye devam etmektedir.

 

Related Articles

Leave a Comment