FIMO Tanıtım & Eğitim Semineri (25 Nisan 2014/Cuma)

by Şahin Dirican

FİMO  ile yaratıcılığınıza boyut kazandırmak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu etkinliğimiz tamda size göre. Başlamayı düşünenler, tanımak isteyenler için atölye tadındaki etkinliğimize herkes davetlidir. Fotoğrafçılar özellikle kurgu ve Stop motion ile ilgilenenler, fotoğraflarınızın  modelini kendiniz yapmak isterseniz, kukla yapım atölyemiz öncesinde bu eğitimi kaçırmayın.

1. Grup Online Rezervasyon içintıklaynız

[gdl_gallery title=”fimo” width=”180″ height=”120″ galid=”1″ ]

[accordion]

[acc_item title=”Kimler İçin”]El beçerisini geliştirmek, kurgusal projelerde modellerini hazırlamak isteyenler,yaratıcılığını geliştirmek isteyenler için[/acc_item]
[acc_item title=”İçerik”]

-FIMO nedir, çeşitleri nelerdir, polimer kilin özellikleri

-Kullanım alanları; takıdan dekoratif obje tasarımına, minyatür objelerden maket çalışmalarına, figür, heykel çalışmalarından kukla yapımına çeşitli örnek çalışmaların sunumu

– FIMO ile çalışmaya başlamak; malzemelerin ve çeşitlerin tanıtımı

– Örnek uygulamalar

[/acc_item]
[acc_item title=”Detaylar ve Kayıt”]
Eğitmenler: Nihan Sönmez
Tarih 25 Nisan 2014/Cuma
1. Grup 13:30- 16:00
2. Grup 19:30- 22:00

Katılım Bedeli : Ücretsizdir

Online Rezervasyon için tıklaynız

[/acc_item]

[acc_item title=”Nihan Sönmez “]

Nihan Sönmez1988 yılında Ankara’da doğan Nihan Sönmez, çocukluğundan bu yana şehrin griliğine inat hayatını sanatla renklendirmeye, yeni şeyler deneyip üretmeye odaklanmıştır.

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlamış; çocuk ve ergen psikolojisi, gelişimsel bozukluklar ve psikolojik değerlendirme konusunda eğitimler almıştır. Bir yandan BÜ Gelişim Departmanı kapsamında çocuklar ile çalışmaya devam etmektedir.

Alanının yanısıra sanatla uğraşmaya devam etmiş, Boğaziçi Üniversitesi bünyesindeki başarılı sanatçılardan fotoğrafçılık, resim, karikatür, heykel ve seramik alanlarında aldığı eğitimi başarıyla tamamlayarak Güzel Sanatlar Sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Polimer kille tanışmasıyla sanatsal ve hobi çalışmalarını geliştirmiş, kendi tasarımlarını yapmaya başlamıştır. Son yıllarda karakter tasarımı, kukla, figür ve minyatür heykel çalışmalarına odaklanmıştır. 2014 yılından itibaren olan FIMO polimer killerinin Türkiye distribütörü olan Kemerburgaz AŞ için çalışmaya başlamıştır ve FIMO için projeler üretip eğitimler vermeye devam etmektedir.

[/acc_item]
[/accordion]

Related Articles

Leave a Comment