lotus fotoğraf1990’larda başlayan gezi /gezgin olma öykümüzün son yıllarında Lotus Sanat olarak organize ettiğimiz fotoğraf amaçlı gezilerimiz, 2016’ya geldiğimizde, yeni bir planlama ve düzenlemeye ihtiyaç duydu.

Başarılı ve verimli fotoğraf gezilerimize katılan fotoğrafçı olmayan dostlarımızın da taleplerini dikkate alarak mevcut sosyal ağımızı “Lotus Fotoğraf ve Gezi Kulübü” adıyla yeniden yapılandırıp “fotoğraf amaçlı gezilerimiz” yanı sıra kültür gezileri, doğa gezileri, lezzet gezileri gibi yeni geziler de başlatmaya karar verdik.

Gezilerimizi; TURSAB Yetki Belgeli turizm acentaları işbirliği ile Lotus Fotoğraf ve Gezi  Kulübü çatısı altında ve kar amacı gütmeden düzenlemekteyiz. Spontane gelişen ve hızlı sonuçlandırmak gereken gezilerimizi ise kulüp üyeleri için oluşturduğumuz WhatsApp grubu üzerinden haberleşerek gerçekleştirmekteyiz. Bazı gezilerimizi de kulüp üyelerinin özel araçları gerçekleştirmekteyiz.

Kars ve Erzurum Gezisi (12-15 Şubat 2020)

Kars; taş evleri, Kars Çayı, taş köprüsü, Çıldır Gölü ve Ani Harabeleriyle kar zamanında bizi tekrar davet ediyor.

Van Gezisi (15-19 Şubat 2020)

Van Gölü ve çevresini büyüleyici kış görüntüleri fotoğraflamaya gidiyoruz.

Erfelek ve Küre Dağları Gezisi -2019

Doğanın sonbahar renk senfonisini izlemek ve fotoğraflamak üzere; Erfelek, Çatalzeytin, Yaralıgöz, Pınarbaşı, Ulus yollarına çıkıyoruz.