Lotus Sanat Hakkımızda

Lotus Sanat, Eğitim ve Gezi Merkezi

Lotus Sanat;  başta fotoğraf, sinema, resim, müzik, tiyatro sanatları olmak üzere sanatsal etkinlikler (sergi, gösteri, film gösterimi, söyleşi, gezi vb.) gerçekleştirmektedir. Etkinliklerin temel amacı; sanatsal üretimlerin izleyiciye, sanatsevere ulaşmasını sağlamanın yanı sıra tartışma ortamları da yaratarak sanatın gelişmesine katkı sağlamaktır.

Lotus Sanat; özellikle yetişkinlere yönelik sanat ve hobi eğitimleri gerçekleştirmekte. Eğitim çalışmaları yoluyla  sanatın ülkemizde gelişimine ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Lotus Sanat;   eğitimler yanısıra fotoğraf deneyimlerini geliştirmek isteyen ilgililere yönelik, uygulama amaçlı fotoğraf çekim gezileri organize etmektedir. Bu geziler aracılığı ile ülkemizin doğal ve tarihi güzelliklerinin, kültürel değerlerinin, insanımızın yaşam biçimlerinin ve koşullarının görüntülenmesi de hedeflenmekte.

Lotus Sanat; kurumsal bir yaklaşımla ve butik tarzda çalışmalar gerçekleştiriyor.

Lotus Sanat’ın profesyonel ekibi ayrıca Lotus Stüdyo markasıyla da;  firmaların gereksinim duyduğu tanıtım fotoğraf ve film çekimlerini özenli ve özel yaklaşımla gerçekleştirmekte, web ve grafik hizmetleri üretmekte.

Lotus çiçeğinden ilham alarak, saflığımızı ve temizliğimizi koruyarak, bize katılan dostlarımıza bereketli bir atmosferde kendilerini geliştirebilecekleri bir ortam sunmayı hedefliyoruz. Lotus Sanat; bir sanat ve eğitim merkezi olmanın ötesinde, insanı ve doğayı kutsayan yaşam kültürünün paylaşılacağı bir kulüp ortamı olmayı hedeflemekte.

Sürekli kirletilen ve yaşam dinamikleri yok edilmeye çalışılan dünyamızda kendisini bu kirlilikten korumayı başaran dostlarla birlikte olabileceğiniz Lotus Sanat’da buluşmak üzere.

Lotus Sanat ve Eğitim Merkezi; Eylül 2008′de, İstanbul (İstiklâl Caddesinde) da, Şahin Dirican tarafından şahıs firması olarak kuruldu. Ulaşım kolaylığı, sakin ve güvenli ortamı dolayısıyla 2012’den itibaren Kadıköy’e taşındı.
Lotus Sanat; güzelin peşindeki yolculuğunun getirdiği Kadıköy’e taşındığında kurumsal yapılanmasına devam ederek, resmi statüsünü Limited Şirket’e dönüştürdü.

Amacınız ilgi duyduğunuz sanat dalında eğitim almak, bilgi ve deneyiminizi geliştirmek mi?

Peki amacınıza; eğitim ve etkinlikleri kurumsal yaklaşımla yürüten ciddi ama güler yüzlü bir ekibin yürüttüğü, dostça ve sıcak bir ortamda yeni dostlar arasında ulaşmak istemez misiniz?

Lotus Sanat’ın deneyimli ekibi, sadece verimli bir öğrenme ortamı sunmakla kalmaz, deneyiminizi geliştirebileceğiniz ve yeni dostlar kazanabileceğiniz seviyeli ve sıcak bir atmosfer de sağlar.

.

Lotus Sanat’ın eğitim ve etkinlikleri; nezih mekânlarda, yakından ilgilenilebilecek kadar az sayıda katılımcılarla ve uygulamaya ağırlık verilerek yürütülmektedir.

Lotus Sanat; Kadıköy’deki merkezinin yanı sıra, İstanbul’un ulaşım sorunu dikkate alınarak; başta  Taksim, Bakırköy, Balat ve Göktürk olmak üzere farklı lokasyonlarda da  çalışmalar yapıyor.

.

©2008 - 2019  Her Hakkı Saklıdır

WhatsApp chat

Sizin kimlik bilgilerinizle oturum açın

Oturum açma bilgilerinizi unuttunuz mu?