Lotus Sanat’a Hoşgeldiniz

by Şahin Dirican

Çalışmalarına 2008 Yılı Eylül ayında başlayan Lotus Sanat, 2016 yılından itibaren çalışma tarzını değiştirdi.

lotus fotoğraf2003 yılından itibaren fotoğraf eğitimi veren kurumların yönetiminde ve denetiminde deneyim kazandık.  2008 yılından bu yana ise doğrudan kendi adımız ve markamızla düzenlediğimiz fotoğraf eğitimlerimize 3.000 den fazla fotoğraf ilgilisi katıldı ve pek çoğu da başarılı fotoğrafçılar olarak yolculuklarına devam etmekteler.

1999 yılında hobi olarak başlayan, amatör ruhla ve heyecanla yürümeye devam ettiğimiz fotoğraf yolculuğumuzda, 2015 Haziran seçimleri sonrasında ülkemizdeki siyasi ve ekonomik krizin yoğunlaşması sonucu profesyonel alandaki olumsuz koşulların “fotoğraf yolculuğumuzun amatör ruhuna ve heyecanına” zarar vermeye başladığını saptayarak, profesyonel hayatımızda düzenlemeler yapmaya karar verdik. 2016 yazından itibaren eğitim merkezi ve stüdyo çalışmalarımıza ara verdik. Eğitimlerimizi; firmalar, kulüpler, dernekler ya da hazır gruplar nezdinde yürüteceğimiz “kurumsal eğitimler”  ile sınırlayıp, bireysel eğitimlerimizi sınırladık.

Fotoğraf gezilerimizi ise “kulüp anlayışıyla” üyelerimiz, eski dostlarımız ve öğrencilerimizin katılımıyla düzenliyoruz. Çoğu gezimize ise organizasyon yapmadan özel araçlarla çıkıyoruz. 

Kulüp iletişimimizi, hızlı ve interaktif olması açısından, WhatsApp ve facebook grubumuz aracılığıyla yürütüyoruz.

Firmanız, kulübünüz, hazır grubunuz için fotoğraf eğitimi ve/veya fotoğraf gezisi talepleriniz için görüşmekten mutlu oluruz.

Şahin Dirican

Related Articles

Leave a Comment